Yemek Takımları

Taç Yemek Takımları

Her ev kadının en büyük hayali sofrasında kullanacağı yemek takımlarının modern ekipmanlardan olmasıdır. Taç mutfak ürünlerinden 6 ve 12 kişilik yemek takımları da kullanıcılar tarafından yoğun talep görmektedir. Siparişlere yetişmek için uzman kadrosuyla hummalı bir çalışma yürüten Taç ekibi, yemek takımlarına olan yoğun ilgiden memnun. kalite standartlarından ödün vermeden yemek takımları, tencere setleri, düdüklü tence ve çeyiz setleri üretimine devam eden Taç firmasının ürünlerini almak için hemen iletişime geçiniz. Muhteşem ve tasarım harikası yemek takımlarını alarak ailenizle harika vakit geçireceğiniz yemek sohbetlerini yapabilirsiniz.
Taç Yemek Takımları - Sofra Takımları
Taç Yemek Takımları - Sofra Takımları
Günlük ihtiyaca yönelik kullanılan yemek takımları birbirinden güzel seçenekleriyle taç markasında yer alıyor. 6 kişilik ve 12 kişilik yemek takımları fiyat bakımından uygunluk sunarken bir yandan da taç markasının döneme özel indirimleriyle dikkat çekiyor. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine ve özel davetlere kadar sizin karakterinizi yansıtacak parçalar taç markasında uyumlanmıştır. Sadelikten hoşlanan kişiler için fiyatı son derece uygun olan Renoir Valencia yemek takımı 24 parça yemek takımı sayesinde en çok alıcı bulanlar arasındadır.
Yemek Takımları - Mutfak Ürünleri
Yemek Takımları - Mutfak Ürünleri
Hem şık hem sade bir yemek takımı düşünenler içinse yine taç markasından önerilen Taç Laterna Vicenza takımı önerilir. 

Taç Yemek Takımı Modelleri

Yemek takımı modelleri deyince ilk akla gelen marka Taç oluyor. İnsanların kişisel zevklerine hitap eden en uygun fiyatlı taç yemek takımları ise aşağıdaki gibi sıralanıyor. 
Renoir Valencia 24 Parça Yemek Takımı 
Taç Eliza Alyona 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 
Taç Laterna Vicenza 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 
Renoir Berlin 24 Parça Yemek Takımı 
Renoir Sevilla 24 Parça Yemek Takımı 
Taç Bella Minola 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
Taç Eliza Carmilla 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 
Taç Eliza Cherish 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 
Taç Eliza Noya 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Gold&Platin
Taç Eliza Verena 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 
Taç Real Bone Noris 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
Bahsettiğimiz modeller Taç markasının sadece birkaç yemek takımı modelidir. Maddelenmiş olanlar haricinde stokta olan ve çok rağbet gösterilen farklı modelleri de mevcuttur.
Taç Yemek Takımı Modelleri
Taç Yemek Takımı Modelleri

Taç Yemek Takımı Fiyatları 

Yemek takımı fiyatları parça sayısı, üretim şekli ve içeriğine göre belirlenmektedir. Taç markasının ürettiği yemek takımları porselen olup dünya markası olabilecek kaliteye sahiptir. Bu nedenle çeyizlerin olmazsa olmazı diyebileceğimiz ürünler sattıklarını belirtmeliyiz. Taç markasında yemek takımı fiyat ortalaması ise 10.399TL ile 1699TL arasındadır.
Taç Yemek Takımı Fiyatları
Taç Yemek Takımı Fiyatları
Fiyatların yeni yıl beraberinde değişkenlik içermesi muhtemel beklentiler arasındadır. Fakat fiyat bilgisini net bir şekilde almak ve de sipariş oluşturmak için Taç yemek takımları sitesine giriş yapıp bilgi almanız da mümkündür. 

Taç Yemek Takımları Özellikleri 

Yemek takımları özellikleri Taç markasında en önemli konuların başında gelmektedir. Kullanıcı kitlenin görüş ve taleplerini inceleyen markanın her yemek takımı üretiminde kaliteye önem verdiği görülür. Yemek takımları 12 kişilik veya 6 kişilik yemek takımları olmak üzere iki ayrı grupta incelenir. Porselen madde içeriği ile üretilen yemek takımlarında herhangi bir üretim sorunu oluşmamaktadır. Çünkü fabrikasyon çalışmalar yapılmaktadır.
Taç Yemek Takımları Özellikleri
Taç Yemek Takımları Özellikleri
Bunun dışında ürünler şıklığa ve zarifliğe hitap edecek şekilde gold ve platin şekilde yapılmıştır. Taç ürünlerinin tümü 2 yıl garantili ürünler olup kullanıcı memnuniyetinin önemsendiği ürünlerdir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz yemek takımları olduğunu söylemeliyiz. 

Taç Yemek Takımları için İletişim

6 ve 12 kişilik yemek takımları ürünlerimizi  almak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim numaralarından Taç satış uzmanlarıyla görüşebilirsiniz.
İstoç Toptancılar Çarşısı Öksüzoğulları Plaza E-1 Blok Kat: 9 No: 93, 34218 Bağcılar/İstanbul


1 Yorumlar

  1. Her ev kadının en büyük hayali sofrasında kullanacağı yemek takımlarının modern ekipmanlardan olmasıdır. Taç mutfak ürünlerinden 6 ve 12 kişilik yemek takımları da kullanıcılar tarafından yoğun talep görmektedir. Siparişlere yetişmek için uzman kadrosuyla hummalı bir çalışma yürüten Taç ekibi, yemek takımlarına olan yoğun ilgiden memnun. kalite standartlarından ödün vermeden yemek takımları, tencere setleri, düdüklü tence ve çeyiz setleri üretimine devam eden Taç firmasının ürünlerini almak için hemen iletişime geçiniz.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski